Reklama

Jest ostrzeżenie IMGW pierwszego stopnia. Również dla Poznania

zdjęcie ilustracyjne, archiwum | fot. LP
zdjęcie ilustracyjne, archiwum | fot. LP

Na drogach może być niebezpiecznie.

Ostrzeżenie pierwszego stopnia o marznących opadach obowiązuje dziś do godziny 18:00 w powiatach chodzieskim, czarnkowsko-trzcianeckim i pilskim.

Nie czekaj! Za korzystanie z pieca niespełniającego norm możesz otrzymać grzywnę. Wymień piec i otrzymaj nawet 35 000 zł. Weź udział w programie Kawka Bis. Nabór do 30 czerwca.
REKLAMA

"Obserwowane i prognozowane są słabe opady marznącej mżawki powodujące gołoledź"- czytamy w komunikacie IMGW.

Prawdopodobieństwo wystąpienia zjawiska to 80 procent.

Do godziny 20:00 w sobotę 27 grudnia ostrzeżenie obowiązuje w powiatach: gnieźnieńskim, gostyńskim, grodziskim, jarocińskim, kaliskim, Kaliszu, kępińskim, kolskim, Koninie, konińskim, kościańskim, krotoszyńskim, leszczyńskim, Lesznie, międzychodzkim, nowotomyskim, obornickim, ostrowskim, ostrzeszowskim, pleszewskim, Poznaniu, poznańskim, rawickim, słupeckim, szamotulskim, średzkim, śremskim, tureckim, wągrowieckim, wolsztyńskim, wrzesińskim.

"Okresami prognozowane są słabe opady marznącego deszczu lub mżawki powodujące gołoledź"- informuje IMGW.

Prawdopodobieństwo wystąpienia zjawiska to 80 procent.

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

25℃
9℃
Poziom opadów:
0 mm
Wiatr do:
13 km
Stan powietrza
PM2.5
5.40 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro