Reklama
Reklama

Kolejne utrudnienia na Ratajczaka

fot. PIM
fot. PIM

Są planowane na styczeń.

- Konieczne prace budowlano-montażowe związane z sieciami podziemnymi będą wiązały się z utrudnieniami na wjazdach do posesji przy ul. Ratajczaka. Zaplanowane na styczeń prace będą dotyczyć użytkowników korzystających z wjazdu i wyjazdu na posesję przy ul. Ratajczaka 24 i 28 - informują Poznańskie Inwestycje Miejskie.

I tak od 5 do 9 stycznia w godzinach 8.00 - 17.00 wjazd będzie utrudniony, a od 10 do 14 stycznia nie będzie możliwości wjazdu w tych samych godzinach. - Jeżeli sytuacja na to pozwoli, to w dniach 10-12 stycznia wykonawca postara się zachować dojazd z utrudnieniami. Poza wskazanymi godzinami wjazd na posesję będzie możliwy. Prosimy o uwzględnienie zapowiadanych prac przy planowaniu podróży w powyższych dniach - dodają.

Między 7 a 9 stycznia rozbierany będzie natomiast chodnik po zachodniej stronie ulicy Ratajczaka, przy posesjach nr 19, 21, 23 i 25. Może się to wiązać z utrudnieniami.

- Bieżące informacje na temat prac zamieszczane będą na tablicach informacyjnych w rejonie inwestycji. Wykonawca wysyła do zainteresowanych także wiadomości SMS oraz e-mail. Chęć otrzymywania informacji tymi drogami można zgłosić pod adresem [email protected].

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

0℃
-7℃
Poziom opadów:
0 mm
Wiatr do:
18 km
Stan powietrza
PM2.5
13.10 μg/m3
Dobry
Zobacz pogodę na jutro