Reklama
Reklama

Motocykliści oddadzą krew i pojadą do Domu Dziecka

Motocyklowy Bank Krwi - Wiozę Życie 777 organizuje w sobotę zbiórkę krwi. Jego członkowie zapraszają do włączenia się w akcję wszystkich poznaniaków. Krew można oddać w Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa przy ulicy Marceliskiej.

Motocykliści nie zapadli w zimowy sen. Wyciągnęli swoje maszyny i znów wrócili na drogi. Tym razem obrali bardzo dobry kierunek. W sobotę przeprowadzona zostanie akcja zbierania krwi, która zorganizowali właśnie sami motocykliści. Krew będą mogli oddać nie tylko miłośnicy jednośladów, ale każdy poznaniak, który chce włączyć się akcji.

Krew zbierana będzie dla motocyklistów, którzy ulegli wypadkom. Dawca standardowo zostanie przebadany przez lekarza a następnie zostanie pobrana mu krew. Na zakończenie, w nagrodę otrzyma słodkości i napoje. Akcja odbędzie w Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa przy ulicy Marcelińskiej 44.

Sobotnie działanie motocyklistów połączone jest z inicjatywą Święty Mikołaj też jeździ motocyklem". W samo południe przy stacji benzynowej obok Centrum Handlowego M1 mogą zebrać się wszyscy, którzy wspólnie chcą wyruszyć z prezentami do Domu Dziecka w Górze koło Jarocina.

Maksymalna liczba znaków: 1000
Nie jesteś anonimowy, Twoje IP zapisujemy w naszej bazie danych. Dodając komentarz akceptujesz Regulamin Serwisu

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

25℃
16℃
Poziom opadów:
0 mm
Wiatr do:
14 km
Stan powietrza
PM2.5
11.86 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro