Reklama
Reklama

Awantura Wojewódzkim Ośrodku Ruchu Drogowego w regionie. Wezwano policję

zdjęcie ilustracyjne, archiwum | fot. LP
zdjęcie ilustracyjne, archiwum | fot. LP

Sytuacja miała miejsce podczas egzaminu.

O zdarzeniu informuje Radio Eska. Miało ono miejsce w Wojewódzkim Ośrodku Ruchu Drogowego w Kaliszu. 39-letni mężczyzna miał próbować ściągać podczas egzaminu teoretycznego. Gdy egzaminator zwrócił mu uwagę, doszło między nimi do szarpaniny. W efekcie egzaminator wezwał policję.

Boże Narodzenie w Linea Mare to spokojny, rodzinny czas nad morzem: kolędy, radość dzieci czekających na Mikołaja i wieczorny relaks 350 m do plaży - Święta, które zapamiętasz.
REKLAMA

"Z jego relacji wynikało, że jeden z uczestników egzaminu teoretycznego na prawo jazdy próbował ściągać. Gdy egzaminator zwrócił uwagę egzaminowanemu, ten zaczął być agresywny i doszło do szarpaniny między mężczyznami. Ostatecznie 39-letni uczestnik egzaminu został zatrzymany przez policjantów" - mówi dziennikarzom podkom. Anna Jaworska-Wojnicz, oficer prasowy policji w Kaliszu.

Mężczyzna poniesie konsekwencje za zaatakowanie funkcjonariusza publicznego. Za takie zachowanie przewidziana jest kara sięgająca nawet 3 lat więzienia.

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

3℃
0℃
Poziom opadów:
0 mm
Wiatr do:
13 km
Stan powietrza
PM2.5
13.10 μg/m3
Dobry
Zobacz pogodę na jutro