Reklama
Reklama

Choinka poszukiwana

Bożonarodzeniowe święta zbliżają się wielkimi krokami. Gorączka grudniowych zakupów rozpoczęła się już na dobre i dotyczy nie tylko prezentów, ale także świątecznych ozdób, a w tym tej najważniejszej - choinki.

Duża czy mała? Jodła czy świerk? A może zupełnie coś innego? W tym roku wybór jest naprawdę spory, więc każdy znajdzie coś dla siebie. Świąteczne drzewka można zakupić w wielu miejscach Poznania. Jednym z najbardziej popularnych jest Plac Wielkopolski. Choinki czekają też na swoich właścicieli w sklepach i centrach ogrodniczych oraz w internecie.

Posiadasz na swojej nieruchomości wyroby zawierające azbest? Pozbądź się problemu - złóż wniosek do 30.04.2024 r. Miasto Poznań pokrywa 100% kosztów związanych z likwidacją wyrobów azbestowych.
REKLAMA

Ceny choinek uzależnione są od ich rozmiarów i gatunku. W tym roku ponownie najbardziej rozchwytywana jest jodła kaukaska. Jej głównymi zaletami jest długa żywotność oraz fakt, że nie gubi igieł. Jednak w przeciwieństwie do świerku nie pachnie, ale klienci uważają, że ma lepszą prezencję.

Jodłę można nabyć już od ok. 70 zł. Świerk jest nieco tańszy, a jego kuzyn - świerk srebrny - cechuje się naturalnie przyprószonymi srebrem gałązkami.

W pogoni za świątecznymi zakupami każda chwila jest ważna, dlatego dla tych, którzy mają mniej czasu na kupno choinki sklepy uruchomiły sprzedaż internetową. Zakupione tą drogą drzewka są pakowane i dostarczane prosto do domów. Niektóre firmy oferują te dogodności w cenie towaru wraz z zamontowaniem upragnionej choinki w stojaku. Realizacja zajmuje około trzech dni.

O tym, że żywe drzewka choinkowe wprowadzają do domu niepowtarzalną świąteczną aurę nikogo chyba przekonywać nie trzeba. Po świętach mogą sprawdzić się jako znakomita ozdoba balkonu bądź ogródka przed naszymi domami. Udanych poszukiwań!

Maksymalna liczba znaków: 1000
Nie jesteś anonimowy, Twoje IP zapisujemy w naszej bazie danych. Dodając komentarz akceptujesz Regulamin Serwisu

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

Uderzenie ciepła. Mamy wiosnę w lutym!
10℃
0℃
Poziom opadów:
0 mm
Wiatr do:
11 km
Stan powietrza
PM2.5
40.89 μg/m3
Umiarkowany
Zobacz pogodę na jutro