Reklama

UAM: Studenci kręcą videoklip o swojej uczelni

Studenci Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza będą na własną rękę promować swoją uczelnie. Wszystko dzięki projektowi Lib-Dub University, do którego uczelnia przyłączyła. UAM ma szansę stać się pierwszą uczelnią w Polsce, która zaprezentuje swój videoklip.

Lib-Dub University to projekt, który zakłada tworzenie kampanii reklamowej uczelni przez samych studentów. To oni najlepiej wiedzą, jakie są mocne i słabe strony studiowania na UAM, gdzie mogą odnieść sukces a z jakimi problemami musza się zmagać.

Prowadzisz firmę? Zgłoś się do bezpłatnego konkursu Poznański Lider Przedsiębiorczości. Czytelne zasady, prosty formularz, łatwe zgłoszenie. Czekamy na Ciebie do końca lutego.
REKLAMA


Za promocję Uniwersytetu odpowiadają studenci Wydziału Nauk Politycznych i Dziennikarstwa. To oni wymyślili stworzenie videoklipu i przyłączenie się do międzynarodowego projektu. Klip musi być zrealizowany przez jedno ujęcie, bez zastosowania technik montażu.

Studenci są już na etapie kończenia scenariusza. Kampania dokończona zostanie pod koniec grudnia. Już teraz wiadomo, że klip będzie montowany do utworu zespołu Alphabeat "Fascination".

Projekt w pełni popierają władze uczelni. Zapowiedzieli, że mogą liczyć na pełne wsparcie, także finansowe. UAM ma szansę być pierwszą uczelnią w Polsce, która przystąpi do projektu. O pomyśle poznańskich studentów dowiedziały się już inne uczelnie i także przygotowują się do realizacji videoklipu.

Maksymalna liczba znaków: 1000
Nie jesteś anonimowy, Twoje IP zapisujemy w naszej bazie danych. Dodając komentarz akceptujesz Regulamin Serwisu

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

IMGW znów ostrzega. Może być niebezpiecznie na drogach!
12℃
-2℃
Poziom opadów:
0.4 mm
Wiatr do:
13 km
Stan powietrza
PM2.5
23.62 μg/m3
Dobry
Zobacz pogodę na jutro