Reklama
Reklama

Ktoś strzelał do jednego z domów w regionie. W domu 34-latka znaleziono broń

fot. KPP Czarnków
fot. KPP Czarnków

Mężczyzna usłyszał sześć zarzutów.

Do Komisariatu Policji w Trzciance zgłoszono, że w nocy z 11 na 12 listopada ktoś oddał strzały w szybę i drzwi jednego z domów. Funkcjonariusze natychmiast podjęli działania i ustalili potencjalnego sprawcę.

Sanatorium Bałtyk w Kołobrzegu - wypoczynek, który zostaje w pamięci. Najlepsza lokalizacja, klimat, morze na wyciągnięcie ręki. Rezerwuj teraz +48 94 355 34 44, [email protected]
REKLAMA

"W związku z tym 12 listopada funkcjonariusze pojechali pod adres zamieszkania mężczyzny. Podczas zatrzymania 34-letni mieszkaniec Trzcianki manifestował posiadanie broni. Funkcjonariusze szybko go obezwładnili i zatrzymali" - mł. asp. Monika Cichowicz, oficer prasowy policji w Czarnkowie.

"W trakcie przeszukania domu policjanci zabezpieczyli 6 gramów amfetaminy oraz 8 gramów marihuany. Zabezpieczono także broń czarnoprochową typu rewolwer. Z ustaleń wynika, że mężczyzna miał użyć jej do uszkodzenia mienia"- dodaje.

34-latek usłyszał w prokuraturze sześć zarzutów, obejmujących m.in. uszkodzenie mienia oraz posiadanie narkotyków.

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

Kolejne ostrzeżenie meteo dla części regionu
10℃
2℃
Poziom opadów:
0 mm
Wiatr do:
17 km
Stan powietrza
PM2.5
10.00 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro