Reklama

Św. Mikołaj w londyńskim autobusie

Londyński autobus ze Św. Mikołajem pojawi się dziś o godz. 12.00 na Placu Mickiewicza, a ok. godz. 13.15 przed Muzeum Narodowym. Mikołaj w asyście Śnieżek i Elfów rozda dzieciom prezenty, a policjanci dadzą najmłodszym odblaski, by byli bezpieczniejsi na drogach.

Z okazji dnia św. Mikołaja poznańscy deweloperzy już po raz trzeci postanowili obdarować najmłodszych mieszkańców naszego miasta prezentami. W tym roku do akcji przyłączyła się Komenda Miejska Policji.

Policjanci i Św. Mikołaj będą jeździli po Poznaniu londyńskim autobusem pełnym prezentów. Mikołaj w asyście Śnierzek i Elfów rozda dzieciom prezenty, w tym zabawki, słodycze i przybory szkolne. Policjanci dadzą najmłodszym odblaski i będą z nimi rozmawiali o bezpieczeństwie na drogach. Policyjny radiowóz zapewni też Św. Mikołajowi eskortę.

Prezenty dostaną wszystkie maluchy, które 6 grudnia, około godziny 12 pojawią się na Placu A. Mickiewicza oraz około godziny 13.15 pod Muzeum Narodowym w Poznaniu.

Do tegorocznej akcji Deweloperzy Dzieciom włączyło się aż 13 firm deweloperskich: Nickel Development, Elite Garbary Residence, Skaland, Ronson, Family House, Partner Developer, Ce-Bud, GGW Development, Dom-Eko, Kalbud Deweloper, Virke, Agrobex oraz Long Bridge.

Poznańska akcja Deweloperzy Dzieciom jest pierwszą i jedyną tego typu akcją w Polsce.

Maksymalna liczba znaków: 1000
Nie jesteś anonimowy, Twoje IP zapisujemy w naszej bazie danych. Dodając komentarz akceptujesz Regulamin Serwisu

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

Jest ostrzeżenie meteo dla całego województwa. Może być niebezpiecznie
22℃
12℃
Poziom opadów:
0.2 mm
Wiatr do:
25 km
Stan powietrza
PM2.5
4.19 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro