Reklama
Reklama

Zimowa zamiana zabawek w SPOT.cie

O godzinie 12:30 rozpocznie się zimowa zamiana zabawek w SPOT.cie. Wszystkie dzieci, które znudziły się swoimi zabawkami mogą je przynieść do niezwykłego miejsca, jakim jest SPOT, by wymienić się misiami, samochodzikami i innymi gadżetami z innymi maluchami. W SPOTcie można też zostawiać zabawki, które zostaną 6 grudnia przekazane do Domu Dziecka przy ul. Pamiątkowej.

Akcja potrwa 2 godziny, do 14:30. W tym czasie do SPOTu można przynosić wszystkie zabawki (TYLKO w dobrym stanie), którymi nie bawią się nasze dzieci w celu wymienienia ich na inne gadżety. Jeśli nie chcemy nic w zamian - możemy być pewni, że zabawki pozostawione w galerii zostaną przekazane dzieciom z pobliskiego Domu Dziecka.

SPOT. to niezwykłe miejsce, które łączy winiarnię, restaurację, galerię i spa. Można tu nie tylko zjeść, ale też kupić wino, designerskie ubrania i gadżety. Często odbywają się tu warsztaty. Dziś są to warsztaty jubilerskie prowadzone przez Annę Orską. Niestety miejsca są już zajęte. W przyszłą sobotę odbędą się natomiast warsztaty "Inspiracje dekoracje świąteczne". Koszt uczestnictwa to 90 złotych. Więcej informacji na www.spot.poznan.pl.

SPOT. znajduje się przy ulicy Dolna Wilda 87.

Maksymalna liczba znaków: 1000
Nie jesteś anonimowy, Twoje IP zapisujemy w naszej bazie danych. Dodając komentarz akceptujesz Regulamin Serwisu

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

17℃
6℃
Poziom opadów:
0 mm
Wiatr do:
13 km
Stan powietrza
PM2.5
1.95 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro