Wszystkie edycje tego wydarzenia przyciągnęły tłumy. W weekend może być powtórka
Na MTP.
Ponad 300 wystawców z całego kraju, 10 stref tematycznych i wielotysięczna publiczność - do Poznania wracają Targi Rzeczy Ładnych. Wydarzenie po raz pierwszy odbywa się w listopadzie.
"Czwarta w historii edycja TRŁ Poznań! zachwyci wystawcami z całej Polski - wybór będzie imponujący! W Pawilonie 3 MTP znajdziemy aż 305 firm i twórców z 10 obszarów tematycznych. Oprócz mebli, lamp, plakatów i ceramiki zobaczycie też tekstylia, produkty wellness, eko kosmetyki, biżuterię i produkty dla dzieci oraz rozchwytywaną strefę Deli z delikatesowymi i rzemieślniczymi przetworami i napojami od niezależnych firm i producentów"- zapowiadają organizatorzy.
"Między zakupami zapraszamy na oddech na wystawie, którą poznańska publiczność Targów Rzeczy Ładnych zobaczy po raz pierwszy. TRŁ SYMBOLE DESIGNU to prezentacja polskich legend projektowania znaków graficznych, a wśród nich Roman Duszek, Jerzy Treutler, Jan Hollender i Wiesława Cichońska-Gębka. Na wystawie poznacie historię zaprojektowanych przez nich słynnych logotypów jak LOT, CPN, czy PKO BP"- dodają.
To wszystko już w sobotę i niedzielę 15-16 listopada w Pawilonie 3 Międzynarodowych Targów Poznańskich. Bilety na wydarzenie można kupić online lub w kasach przed wejściem. Bilety są jednodniowe i umożliwiają wielokrotne wejście i wyjście na teren targów. Dzieci do lat 12 wchodzą bezpłatnie. Wydarzenie można odwiedzić w sobotę i niedzielę w godzinach od 11:00 do 19:00. Szczegóły znajdziemy na stronie internetowej TRŁ.


