Reklama
Reklama

Interwencja policji w domu na poznańskim Szczepankowie. Padły strzały?

fot. Czytelnik
fot. Czytelnik

O sprawie poinformował nas Czytelnik.

- Interwencja policji przy ul. Szczepankowo. Jeden z mieszkańców od kilku dni oddawał regularnie, w godzinach od 6:00 do ok. 21:30, strzały z tarasu domu, prawdopodobnie z broni czarnoprochowej lub rakietnicy. Przyjechały dwa radiowozy, policja weszła do domu - napisał jeden z mieszkańców.

Boże Narodzenie w Linea Mare to spokojny, rodzinny czas nad morzem: kolędy, radość dzieci czekających na Mikołaja i wieczorny relaks 350 m do plaży - Święta, które zapamiętasz.
REKLAMA

Jak mówi nam nadkom. Maciej Święcichowski z wielkopolskiej policji, policjanci rzeczywiście pojawili się w jednym z domów na Szczepankowie. - Ze zgłoszenia wynikało, że ktoś miał strzelać z broni w powietrze. Nikt nie ucierpiał - wyjaśnia. - Policjanci są na miejscu i sprawdzają, na jaką broń pozwolenie posiada mieszkaniec posesji. Będziemy też wyjaśniać, czy doszło do naruszenia prawa - zaznacza.

  • Aktualizacja
    poniedziałek, 10.11.2025 r., godz. 22.00
    Aktualizacja
    poniedziałek, 10.11.2025 r., godz. 22.00
    Jak przekazuje policja, informacja o strzelaniu z broni czarnoprochowej okazała się być niepotwierdzona. Mężczyzna posiada stosowne pozwolenie na broń. Przyznał policjantom, że oddał jeden strzał w górę z broni sygnałowej. Miała to być próba przed Świętem Niepodległości.

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

Znowu ostrzeżenie meteo dla części województwa
4℃
2℃
Poziom opadów:
3.7 mm
Wiatr do:
13 km
Stan powietrza
PM2.5
13.10 μg/m3
Dobry
Zobacz pogodę na jutro