Reklama
Reklama

Aukcja "Bombka od serca" dziś o 15

fot. czytelnik
fot. czytelnik

Bombka od serca to coroczna aukcja organizowana przez Koło Wolontariuszy przy XIV Liceum Ogólnokształcącym. Dochód z imprezy zostanie przekazany na rzecz Dziennego Ośrodka Terapeutycznego dla Dzieci "Żurawinka". Na aukcji wystawione zostaną bombki podpisane przez artystów i sportowców.

Tegoroczna edycja "Bombki od serca" jest wyjątkowa, gdyż patronat nad imprezą objął Prezydent Miasta Poznania. Aukcja odbędzie się już poraz 9. Swoją ofertę może na niej złożyć każdy, kto chce wesprzeć "Żurawinkę", a przy tym stać się posiadaczem pięknych bombek podpisanych przez m.in. Kayah, Dodę, Agnieszkę Chylińską, Feel oraz Zbigniewa Wodeckiego i innych jurorów Tańca z Gwiazdami.

Nie czekaj. Od 1 stycznia 2024 roku korzystanie z bezklasowych kotłów będzie karalne. Wymień kopciucha w miejskim programie Kawka Bis. Więcej informacji na: www.poznan.pl/kawka
REKLAMA

Aukcja rozpoczyna się dziś o godzinie 15 w Domu Aukcyjnym Adam"s na ul. Matejki 62 w Poznaniu. Pieniądze, które udało się uzbierać podczas poprzednich edycji imprezy pozwoliły m.in. na dofinansowanie prac związanych z windą w ośrodku, a także na zakupienie skanera i wyposażenie kuchni.

Maksymalna liczba znaków: 1000
Nie jesteś anonimowy, Twoje IP zapisujemy w naszej bazie danych. Dodając komentarz akceptujesz Regulamin Serwisu

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

0℃
-3℃
Poziom opadów:
0 mm
Wiatr do:
21 km
Stan powietrza
PM2.5
76.93 μg/m3
Zły
Zobacz pogodę na jutro