Reklama
Reklama

Dramatyczne sceny na postoju taksówek w regionie. 44-latkowi grozi dożywocie

zdjęcie ilustracyjne, archiwum | fot. Policja
zdjęcie ilustracyjne, archiwum | fot. Policja

Za atak na żonę.

Do zdarzenia doszło w sobotnie popołudnie w Lesznie. Kobieta świadcząca usługi przewozu osób oczekiwała na zlecenie na postoju taksówek. Nagle została zaatakowana nożem. Agresorem okazał się jej mąż. Mężczyzna po ataku wsiadł do samochodu i razem z ranną żoną odjechał. Został zatrzymany po pościgu. O szczegółach pisaliśmy tutaj.

Sanatorium Bałtyk w Kołobrzegu - wypoczynek, który zostaje w pamięci. Najlepsza lokalizacja, klimat, morze na wyciągnięcie ręki. Rezerwuj teraz +48 94 355 34 44, [email protected]
REKLAMA

Do sprawy wraca dziś Radio Poznań. Jak ustalili dziennikarze, mężczyźnie grozi dożywocie. Jak przekazał w rozmowie z poznańską rozgłośnią rzecznik prasowy wielkopolskiej policji, mł. insp. Andrzej Borowiak, mężczyźnie przedstawiono zarzuty usiłowania zabójstwa oraz prowadzenia pojazdu pod wpływem alkoholu. W chwili kontroli 44-latek miał blisko pół promila alkoholu w organizmie.

Złożono wniosek o tymczasowy areszt.

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

Kolejne ostrzeżenie meteo dla części regionu
10℃
2℃
Poziom opadów:
0 mm
Wiatr do:
17 km
Stan powietrza
PM2.5
10.00 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro