Spryskał gazem pieprzowym kobietę za kierownicą na poznańskim skrzyżowaniu. Poszukiwani świadkowie!
Do zdarzenia doszło w środę przed 16.00.
W tej sprawie napisała do nas Czytelniczka. - W dniu wczorajszym, 22.10.2025, około 15:40 - 15:50 tuż przed skrzyżowaniem ul. Baraniaka a Jana Pawła kierowca srebrnego auta (nie pamiętam marki) próbował wymusić na mnie pierwszeństwo i wjechać przede mnie na pas do prawoskrętu - tłumaczy. - Gdy go nie wpuściłam i otworzyłam okno, aby pokazać mu, że zaraz uderzy w moje auto, mężczyzna zaczął mnie obrażać i spryskał mnie gazem pieprzowym. Następnie odjechał - relacjonuje. Jak zaznacza, jechała ulicą Baraniaka i była na prawoskręcie w kierunku ronda Śródka. Poruszała się czerwonym peugeotem.
- Proszę o pomoc w odnalezieniu sprawcy i opublikowanie wiadomości, czy może któryś z pojazdów poruszających się wczoraj w tej okolicy posiadał rejestrator wideo. Ja niestety nie byłam w stanie zrobić zdjęcia auta, gdyż zostałam oślepiona gazem. Sprawa została zgłoszona na policję - dodaje.
Mł. asp. Anna Klój z poznańskiej policji potwierdza, że policjanci z poznańskiego Nowego Miasta zajmują się tą sprawą. - Pani zgłosiła się wczoraj na komisariat. Jest oficjalne zawiadomienie. Sprawę badamy pod kątem naruszenia nietykalności cielesnej, na pewno będziemy zabezpieczać monitoring z okolicy, w której doszło do zdarzenia - zaznacza.
Świadkowie mogą się zgłaszać na maila: [email protected]
Najpopularniejsze komentarze