Reklama
Reklama

Nowe mieszkania powstaną przy popularnym poznańskim lasku

fot. materiały prasowe
fot. materiały prasowe

Wkrótce rusza budowa Ptasia Vita.

Inwestycja będzie realizowana na Grunwaldzie, w sąsiedztwie Lasku Marcelińskiego, a inwestorem jest Develia. Na działce powstanie 6-piętrowy budynek, w którym mieścić się będzie 116 mieszkań o powierzchni od 29 do 124 metrów kwadratowych i od 1 do 4 pokoi. Każdy lokal ma posiadać balkon, loggię, taras lub ogródek.

- Do dyspozycji mieszkańców powstanie dwupoziomowa hala garażowa oraz komórki lokatorskie zapewniające wygodną przestrzeń do przechowywania. Dla amatorów jednośladów zaplanowano zewnętrzną wiatę oraz stojaki na rowery, a w garażu podziemnym boksy rowerowe i rowerownię - wyjaśnia deweloper. Inwestycja ma być proekologiczna - z panelami fotowoltaicznymi oraz systemem zagospodarowania wody deszczowej.

Cena za metr zaczyna się od 13 tysięcy złotych. Budowa ma ruszyć na początku 2026 roku, a jej zakończenie planowane jest na koniec 2027 roku. Projekt przygotowała pracownia Dementi.

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

11℃
2℃
Poziom opadów:
0 mm
Wiatr do:
19 km
Stan powietrza
PM2.5
13.10 μg/m3
Dobry
Zobacz pogodę na jutro