Trwają poszukiwania nastolatka z regionu! Nie wrócił do domu
Od wczorajszego wieczoru.
Policjanci prowadzą poszukiwania za zaginionym 15-latkiem z Leszna. Krzysztof Rosik w dniu 17 października br. około godz. 20:00 opuścił miejsce zamieszkania, nie informując rodziny, dokąd się udaje. Do tej chwili nie powrócił do domu i nie nawiązał kontaktu z członkami rodziny - informują funkcjonariusze.
Nastolatek ma około 170 cm wzrostu, jest szczupły, ma jasne krótkie włosy i niebieskie oczy. W dniu zaginięcia ubrany był w czarną kurtkę, czarną bluzę z kapturem, czarne spodnie dresowe i biało-czarne buty sportowe. Cechy charakterystyczne: na prawej nodze w przedniej części uda tatuaż - "13.01.1982, 23.12.2009".
"Osoby, które posiadają jakiekolwiek informacje na temat zaginionego lub mogą pomóc w jego odnalezieniu, proszone są o kontakt z leszczyńską policją pod numerem telefonu 47 77 31 655 lub pod bezpłatnym numerem alarmowym 112" - apelują policjanci z Leszna.
Najpopularniejsze komentarze