Reklama
Reklama

Makabryczne odkrycie w regionie

zdjęcie ilustracyjne, archiwum | fot. Maciej Kopiński
zdjęcie ilustracyjne, archiwum | fot. Maciej Kopiński

Znaleziono ciało młodego mężczyzny.

Jak informuje portal wlkp24.info, na zwłoki natknął się spacerowicz i powiadomił policję. Zwłoki młodego mężczyzny zostały znalezione po południu w rejonie ulicy Olsztyńskiej w Ostrowie Wielkopolskim.

Sanatorium Bałtyk w Kołobrzegu to spokój, morze i komfort. Idealne miejsce na regenerację i odpoczynek. +48 94 355 34 44, [email protected]
REKLAMA

Jak dowiedzieli się dziennikarze, choć tożsamość nie została ostatecznie potwierdzona, istnieje prawdopodobieństwo, że to zaginiony dwudziestokilkuletni mieszkaniec regionu. Czynności trwają.

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

Znowu ostrzeżenie meteo dla regionu
16℃
10℃
Poziom opadów:
14.7 mm
Wiatr do:
20 km
Stan powietrza
PM2.5
4.70 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro