Reklama
Reklama

Akcja strażaków na Naramowicach

fot. Czytelnik
fot. Czytelnik

Interweniowały cztery zastępy.

O akcji strażaków informuje nas Czytelnik. "Dwie straże pożarne na sygnale na ul. Czarnucha/Bielicowa. Co się stało?" - pisze.

Wypoczynek nad morzem? Sanatorium Bałtyk w Kołobrzegu zapewnia relaks, komfort i zdrowy klimat sprzyjający regeneracji. +48 94 355 34 44, [email protected]
REKLAMA

Strażacy potwierdzają. Powodem interwencji był alarm pożarowy w jednym z budynków przy ulicy Bielicowej. Na miejscu interweniowały cztery zastępy. Alarm okazał się fałszywy.

Maksymalna liczba znaków: 1000
Nie jesteś anonimowy, Twoje IP zapisujemy w naszej bazie danych. Dodając komentarz akceptujesz Regulamin Serwisu

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

27℃
13℃
Poziom opadów:
1.1 mm
Wiatr do:
17 km
Stan powietrza
PM2.5
16.20 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro