Reklama

Akcja strażaków na Naramowicach

fot. Czytelnik
fot. Czytelnik

Interweniowały cztery zastępy.

O akcji strażaków informuje nas Czytelnik. "Dwie straże pożarne na sygnale na ul. Czarnucha/Bielicowa. Co się stało?" - pisze.

Strażacy potwierdzają. Powodem interwencji był alarm pożarowy w jednym z budynków przy ulicy Bielicowej. Na miejscu interweniowały cztery zastępy. Alarm okazał się fałszywy.

Maksymalna liczba znaków: 1000
Nie jesteś anonimowy, Twoje IP zapisujemy w naszej bazie danych. Dodając komentarz akceptujesz Regulamin Serwisu

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

Cała Wielkopolska na czerwono. Do kiedy ostrzeżenia III stopnia?
36℃
21℃
Poziom opadów:
0 mm
Wiatr do:
10 km
Stan powietrza
PM2.5
13.20 μg/m3
Dobry
Zobacz pogodę na jutro