Reklama
Reklama

Winogrady: powstała Kaplica Wieczystej Adoracji

fot. Archidiecezja Poznańska/Facebook.
fot. Archidiecezja Poznańska/Facebook.

W parafii pw. św. Jana Bosko.

W niedzielę Archidiecezja Poznańska poinformowała, że w Kościele na Winogradach powstała Kaplica Wieczystej Adoracji. Została poświęcona w trakcie niedzielnej mszy przez abp. Zbigniewa Zielińskiego. W parafii duszpasterzują księża salezjanie.

Sanatorium Bałtyk w Kołobrzegu - wypoczynek, który zostaje w pamięci. Najlepsza lokalizacja, klimat, morze na wyciągnięcie ręki. Rezerwuj teraz +48 94 355 34 44, [email protected]
REKLAMA

Kaplica Wieczystej Adoracji, to miejsce w kościele, gdzie Sakrament jest wystawiony przez całą dobę przez 7 dni w tygodniu. Wierni w każdej chwili mogą oddawać mu cześć i modlitwę. Jest to forma szczególnego spotkania z Bogiem, zapewniająca, że Chrystus nie jest sam i zawsze jest ktoś, kto go adoruje.


Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

11℃
4℃
Poziom opadów:
0.5 mm
Wiatr do:
15 km
Stan powietrza
PM2.5
41.10 μg/m3
Dobry
Zobacz pogodę na jutro