Reklama

Popularny festiwal znów przyciąga tłumy. Wstęp za darmo!

fot. LP
fot. LP

Ruszył Festiwal Roślin.

Na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich znów można kupić rośliny doniczkowe w korzystnych cenach.

Jak zapowiedziano, nowością tego sezonu będzie jeszcze większa różnorodność gatunków - w tym także ogrodowych - a także szerszy wybór rozmiarów i kolorów niż kiedykolwiek wcześniej. Pojawią się również zaskakujące okazy w atrakcyjnych cenach, idealne także dla osób, które dopiero rozpoczynają swoją przygodę z roślinami. Ofertę uzupełnią świeże wzory doniczek, bestsellerowe książki oraz inspirujące akcesoria.

"Rośliny prosto od ogrodników - jadą do nas bez zbędnych pośredników. Ceny zaczynające się już od 5 zł - drukujemy porównanie z ceną internetową. Zobacz różnicę. Jakość znacznie wyższa niż w marketach. Ogromny wybór - od popularnych klasyków po rzadkie kolekcjonerskie rarytasy"- wyliczają organizatorzy.

Wydarzenie zgodnie z zapowiedziami odbywać się będzie przez cały weekend w pawilonie 2 na MTP. W sobotę do godziny 20:00, a w niedzielę od 10:00 do 18:00. Wstęp na wydarzenie jest darmowy dla wszystkich.

Już od samego rana na MTP gromadzą się tłumy.


Maksymalna liczba znaków: 1000
Nie jesteś anonimowy, Twoje IP zapisujemy w naszej bazie danych. Dodając komentarz akceptujesz Regulamin Serwisu

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

Niebezpieczna pogoda. Jest ostrzeżenie dla trzech powiatów w naszym regionie!
21℃
11℃
Poziom opadów:
0.5 mm
Wiatr do:
13 km
Stan powietrza
PM2.5
8.20 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro