Reklama
Reklama

Zakończyła się Międzynarodowa Wystawa Kotów Rasowych

W sobotę i niedzielę w pawilonach Międzynarodowych Targów Poznańskich odbywała się Międzynarodowa Wystawa Kotów Rasowych. Wszyscy amatorzy pięknych kotów mogli ją odwiedzać między godziną 10 a 17 w hali nr 1.

Na MTP zjechały najpiękniejsze koty z całej Europy. Białe, czarne, pręgowane, a nawet niebieskie. Bengalskie, Norweskie Leśne, Perskie, Rosyjskie, Brytyjskie i wszystkie pozostałe - każdy zwiedzający zobaczył tutaj setki par kocich oczu liczących na to, że to właśnie na nie zwrócimy uwagę. Prężyły się w swoich boksach, wylegiwały na kocykach, hamakach i prezentowały swoje wdzięki.

MWKR warto było odwiedzić również po to, by przekonać się o tym, która z nowoczesnych karm jest obecnie na topie, a także wyposażyć swojego kociaka w komplet zabawek: myszki, patyczki z piórkami, piłeczki i tysiące innych gadżetów. Ale część z odwiedzających wybrała się na MTP, by zdecydować, jakiego kota kupić. Właściciele opowiedzieli o swoich hodowlach i pomogali dobrać zwierzaka odpowiadającego charakterem i temperamentem przyszłemu opiekunowi.

Reklama
Maksymalna liczba znaków: 1000
Nie jesteś anonimowy, Twoje IP zapisujemy w naszej bazie danych. Dodając komentarz akceptujesz Regulamin Serwisu

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

Turkusowa woda w pilskim kąpielisku
31℃
19℃
Poziom opadów:
0.1 mm
Wiatr do:
10 km
Stan powietrza
PM2.5
18.22 μg/m3
Dobry
Zobacz pogodę na jutro