Reklama
Reklama

Poznań: Trzecie lodowisko już otwarte

fot. WTK Play
fot. WTK Play

W sobotę punktualnie o godzinie 8.00 otwarte rozpoczęło sezon trzecie lodowisko w Poznaniu. Na łyżwy zaprasza tym razem sztuczne lodowisko nad Maltą. Ośrodek jest znacznie mniejszy od pozostałych, jednak pomimo tego posiada wielu wiernych fanów.

Sobotnia pogoda od rana jest wręcz idealna, żeby udać się na lodowisko. Poznaniacy mają już do wyboru trzy miejsca do jazdy na łyżwach - Bogdanka, Chwiałka i Maltę. Tym razem tłumów jednak nie było. Skorzystać z oferty lodowiska od rana przyjechało zaledwie osiem osób.

Lodowisko otwarte jest od 8.00 do 22.00. W piątek oraz w sobotę lodowisko czynne jest godzinę dłużej. Bilety można kupić w cenie: 5 zł ulgowy i 7 zł normalny za godzinę jazdy, jeśli będziemy chcieli pojeździć od poniedziałku do piątku oraz odpowiednio 6 zł i 9 zł, jeśli wybierzemy weekend. Grupy liczące 10 osób mogą liczyć na 10% zniżki, natomiast te, które liczą 40 osób na 40% zniżki. Malta oferuje także możliwość zakupu karnetu. Za 10 godzinnych wejść osoby uprawnione do oferty ulgowe zapłacą 45 zł. Pozostali 63 zł

Na terenie lodowiska dostępna jest także wypożyczalnia łyżew figurowych i hokejowych. Godzina wypożyczenia sprzętu kosztuje 6 zł. Każdy, kto posiada swoje łyżwy może je naostrzyć za opłatą 10 zł.

Na Malcie znajduje się także barek z ciepłymi napojami i jedzeniem. Dla użytkowników lodowiska dostępna jest także szatnia. Opłata wynosi 1,50 zł na godzinę.

Co piątek maltańskie lodowisko zaprasza na imprezy taneczne. Imprezy odbywają się od godziny 19:00 do 23:00. Każdą imprezę prowadza znani poznańscy DJ-e.

Maksymalna liczba znaków: 1000
Nie jesteś anonimowy, Twoje IP zapisujemy w naszej bazie danych. Dodając komentarz akceptujesz Regulamin Serwisu

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

25℃
16℃
Poziom opadów:
9 mm
Wiatr do:
21 km
Stan powietrza
PM2.5
14.15 μg/m3
Dobry
Zobacz pogodę na jutro