Reklama
Reklama

Krewni Euro: dołącz do akcji

W piątek, 13 listopada w Sali Białej Urzędu Miasta Poznania zorganizowana zostanie druga edycja akcji Krewni Euro. Uczestnicy będą mogli oddać krew oraz dopisać się do listy dawców szpiku.

W ramach akcji rozdawane będą zawieszki i opaski odblaskowe, które wzmocnią bezpieczeństwo i widoczność na ulicach. Wszystko po to by zwrócić uwagę na problem wypadków z udziałem pieszych. Jak się okazuje w tych sprawach bardzo ważna jest prewencja.

Studiowanie nie musi być nudne! Rozpocznij naukę z Wyższą Szkołą Zdrowia, Urody i Edukacji w Poznaniu! Zapisz się na Kosmetologię lub Dietetykę!
REKLAMA

Podczas piątkowej zbiórki krwi młodzi filmowcy z Mistrzowskiej Szkoły Reżyserii Filmowej Andrzeja Wajdy będą przygotowywać materiał, który ma być dokumentacją działań podejmowanych przez miasta -gospodarzy w związku z organizacją Euro 2012. O godzinie 13.30 z krótkim programem muzycznym wystąpi dla wszystkich uczestników kwartet Aulos.

W Sali Białej Urzędu Miasta Poznania krew będzie można oddawać w godzinach od 9:00 do 17:00. Około godziny 15: 30 krew odda prezydent Ryszard Grobelny.

Reklama
Maksymalna liczba znaków: 1000
Nie jesteś anonimowy, Twoje IP zapisujemy w naszej bazie danych. Dodając komentarz akceptujesz Regulamin Serwisu

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

18℃
10℃
Poziom opadów:
3.8 mm
Wiatr do:
29 km
Stan powietrza
PM2.5
9.58 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro