Reklama
Reklama

Nowoczesność w sercu miasta - Dzień Otwarty w Kamienicy Garbary 68 już 6 sierpnia

Miłośnicy miejskiego stylu życia, inwestorzy oraz wszyscy ciekawi najnowszych projektów deweloperskich w Poznaniu powinni zaznaczyć tę datę w kalendarzu. W środę, 6 sierpnia 2025 roku, w godzinach 14:00-20:00, odbędzie się Dzień Otwarty w Kamienicy Garbary 68 - inwestycji mieszkaniowej zlokalizowanej w samym sercu miasta.

Kamienica Garbary 68 to propozycja dla osób, które szukają połączenia komfortu nowoczesnego budownictwa z wyjątkową lokalizacją - zaledwie kilka minut spacerem od Starego Rynku. Projekt wyróżnia się współczesną architekturą, przemyślanym układem przestrzennym i wysokim standardem wykończenia. To idealna przestrzeń zarówno do zamieszkania, jak i jako bezpieczna lokata kapitału.

Dzień Otwarty to doskonała okazja, by zapoznać się z ofertą inwestycji, zobaczyć budynek od środka i dowiedzieć się więcej o dostępnych lokalach mieszkaniowych i usługowych. W godzinach 14:00-20:00 na miejscu będą obecni doradcy, którzy odpowiedzą na wszystkie pytania dotyczące mieszkań oraz procesu zakupu.

Warto dodać, że Kamienica Garbary 68 została zaprojektowana z myślą o nowoczesnym stylu życia - z dbałością o detale, wygodę mieszkańców oraz estetykę, która wpisuje się w tkankę miejską. To nowy punkt na mapie Poznania, który już teraz wzbudza duże zainteresowanie.

Wstęp na wydarzenie jest wolny - nie są wymagane zapisy.

Więcej informacji na temat inwestycji można znaleźć na stronie: garbary68.pl

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

22℃
15℃
Poziom opadów:
0 mm
Wiatr do:
23 km
Stan powietrza
PM2.5
9.10 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro