Reklama
Reklama

Poznań przyciąga najlepszych maturzystów

Najbardziej utalentowani maturzyści będą mieli szansę wygrać rok studiowania w Poznaniu finansowany przez miasto. Konkurs "Poznań przyciąga najlepszych" jest jednym z działań mających na celu promocję akademickiej części Poznania.

Rusza konkurs na najbardziej utalentowanego młodego człowieka, który zamierza rozpocząć studia w Poznaniu. To jednak nie wszystkie działania związane z promocją nauki w Poznaniu. Rusza także merytoryczna kampania promująca ideę Akademickiego Poznania. Działania będą realizowane za sprawą reklam prasowych skierowanych głównie do młodzieży oraz ich rodziców. Kampanii towarzyszą również plakaty promujące konkurs w kinach i szkołach oraz specjalne, przyciągające do Poznania magnesy, w postaci niebieskich gwiazdek.

Posiadasz na swojej nieruchomości wyroby zawierające azbest? Pozbądź się problemu - złóż wniosek do 30.04.2024 r. Miasto Poznań pokrywa 100% kosztów związanych z likwidacją wyrobów azbestowych.
REKLAMA


Jesienna edycja programu skierowana jest do przyszłych maturzystów. Działania mają zachęcić młodych ludzi do rozpoczęcia studiów w Poznaniu. Nasze miasto posiada bowiem bardzo atrakcyjną ofertę uczelni wyższych. Materiał zawiera również wiele nietypowych danych i sporo praktycznych informacji na temat atmosfery nauki i studenckiego życia, kosztów utrzymania podczas studiów, ale także perspektyw, jakie Poznań zapewnia studentom i absolwentom na rynku pracy.

Wszystkie informacje będzie można pozyskać dzięki specjalnie stworzonej stronie internetowej znajdującej się pod adresem www.poznanprzyciąganajlepszych.pl. W ramach kampanii do młodych ludzi skierowany został także konkurs. Młodzież, która będzie chciał wziąć w nim udział, będzie musiała zaprezentować swoje największe talenty w postaci krótkiej prezentacji i przesłania jej pod wskazany na stronie adres.

Warto wziąć udział w konkursie, bo jest o co walczyć. Zwycięzca otrzyma między innymi, opłacone z góry na cały rok akademicki mieszkanie i sieciówkę oraz drobne niespodzianki: bony na zakupy, bilety do kin, muzeów i wejściówki na wybrane imprezy.

Maksymalna liczba znaków: 1000
Nie jesteś anonimowy, Twoje IP zapisujemy w naszej bazie danych. Dodając komentarz akceptujesz Regulamin Serwisu

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

Uderzenie ciepła. Mamy wiosnę w lutym!
10℃
0℃
Poziom opadów:
0 mm
Wiatr do:
11 km
Stan powietrza
PM2.5
40.89 μg/m3
Umiarkowany
Zobacz pogodę na jutro