Reklama

'Poznań za pół ceny' pokonany przez Trasy w Międzyrzeczu

Akcja "Poznań za pół ceny" zajęła drugie miejsce w konkursie na najlepszy produkt turystyczny. Internauci zadecydowali, że nasze miasto jest wartościowym miejscem a w samej akcji powinno uczestniczyć jak najwięcej osób.

Najlepszych produktem turystycznym - według głosujących internautów - jest Międzyrzecki Rejon Umocniony. Podziemne Trasy Turystyczne to jedyny na świecie obiekt fortyfikacyjny wybudowany zgodnie z niemiecką ideą frontu fortecznego. Głównymi atrakcjami są dwie podziemne trasy turystyczne oraz te poprowadzone na powierzchni, obiektach bojowych.

Prowadzisz firmę? Zgłoś się do bezpłatnego konkursu Poznański Lider Przedsiębiorczości. Czytelne zasady, prosty formularz, łatwe zgłoszenie. Czekamy na Ciebie do końca lutego.
REKLAMA


Drugie miejsce w konkursie zdobyła nasza inicjatywa "Poznań za pół ceny". Podstawa akcji jest spopularyzowanie w Polsce i za granicą możliwości spędzania weekendu w Poznaniu. W ten jeden weekend w roku za wszystkie atrakcje oferowane przez instytucje, które włączą się w akcje, zapłacimy tylko pół stałej ceny. Dodatkowo uruchomiono kilka razy dziennie darmowe wycieczki po Poznaniu z przewodnikiem (Ostrów Tumski, Stary Rynek), a także za darmo umożliwiono turystom odkrywanie miasta zamkniętego zwykle dla turystów.

Akcje zorganizowano po raz pierwszy w weekend przypadający po Święcie Bożego Ciała w 2008 roku. "Poznań za pół ceny" jest pierwszą taką inicjatywą w kraju. Następna edycja będzie miała miejsce 5-6 czerwca 2010 roku.

Konkurs Najlepszy Produkt Turystyczny 2009 został zorganizowany przez portal OtoWakacje.

Maksymalna liczba znaków: 1000
Nie jesteś anonimowy, Twoje IP zapisujemy w naszej bazie danych. Dodając komentarz akceptujesz Regulamin Serwisu

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

9℃
3℃
Poziom opadów:
0.2 mm
Wiatr do:
10 km
Stan powietrza
PM2.5
36.31 μg/m3
Umiarkowany
Zobacz pogodę na jutro