Reklama
Reklama

Samochód uderzył z impetem w drzewo w miejscowości za Poznaniem

fot. OSP Czmoń/Facebook.
fot. OSP Czmoń/Facebook.

Do zdarzenia doszło w środę rano w miejscowości Orkowo.

Samochód osobowy z niewyjaśnionych przyczyn uderzył w drzewo.

Sanatorium Bałtyk w Kołobrzegu to spokój, morze i komfort. Idealne miejsce na regenerację i odpoczynek. +48 94 355 34 44, [email protected]
REKLAMA

- Pojazd osobowy wjechał w drzewo. Na miejscu 6 naszych zastępów prowadziło działania mające na celu usunięcie miejscowego zagrożenia. Na miejsce przyjechało również pogotowie, Zespół Ratownictwa Medycznego opatrzył poszkodowanego, ale okazało się, że nie wymaga hospitalizacji. Była to kolizja - poinformował Dyżurny Wielkopolskiej Straży Pożarnej.



Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

Znowu ostrzeżenie meteo dla regionu
16℃
10℃
Poziom opadów:
14.7 mm
Wiatr do:
20 km
Stan powietrza
PM2.5
4.70 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro