Reklama
Reklama

Nastolatek z regionu testował motorynkę. Skończyło się w szpitalu

Zdjęcie ilustracyjne | fot. AndrzejRembowski / pixabay.com
Zdjęcie ilustracyjne | fot. AndrzejRembowski / pixabay.com

Do wypadku doszło w weekend w Kościanie.

W sobotę wieczorem służby wezwano na ulicę Bernardyńską w Kościanie. Jak podaje elka.pl, okazało się, że pomocy potrzebuje 15-latek. Z ustaleń policjantów wynika, że chłopak naprawiał na podwórku jednej z posesji motorynkę. W pewnym momencie postanowił uruchomić jednoślad, by sprawdzić, czy ten prawidłowo działa.

Wypoczynek nad morzem? Sanatorium Bałtyk w Kołobrzegu zapewnia relaks, komfort i zdrowy klimat sprzyjający regeneracji. +48 94 355 34 44, [email protected]
REKLAMA

Nastolatek nagle ruszył na motorynce do przodu. Przejechał przez pobliską ulicę i zatrzymał się dopiero na murowanym ogrodzeniu sąsiedniej posesji. Z obrażeniami głowy chłopak musiał trafić do szpitala.

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

27℃
13℃
Poziom opadów:
1.1 mm
Wiatr do:
17 km
Stan powietrza
PM2.5
16.20 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro