Reklama
Reklama

Szukam pracy w kebabie. "Żona mnie wyrzuciła z domu, gdy dowiedziała się, że ukryłem dwa śluby w Pakistanie"

"Jestem Abdul, nazwisko Bila. Mieszkam na osiedlu Pod Lipami u kolegi z Indii, bo żona wyrzuciła mnie z domu za Poznaniem, gdy dowiedziała się, że ukryłem dwa śluby w Pakistanie. Szukam pracy w kebabie. Znam trochę polski, ale umiem obsłużyć klienta. Do końca roku mam kartę małżeńską na pobyt. Bywam pracowity. Proszę o oferty. Nr tel. [numer posiada redakcja]" - takie ogłoszenie znaleźliśmy na grupie Poznań Gastro Praca.

Sanatorium Bałtyk w Kołobrzegu - wypoczynek, który zostaje w pamięci. Najlepsza lokalizacja, klimat, morze na wyciągnięcie ręki. Rezerwuj teraz +48 94 355 34 44, [email protected]
REKLAMA

Ciekawa historia. Zadzwoniliśmy na podany numer, by ją zweryfikować. Odebrał Abdul, który faktycznie szuka pracy, ale historia ze ślubami nie jest prawdziwa. "Trochę pokłóciłem się z żoną i to ona napisała to ogłoszenie, ale już się pogodziliśmy i wróciliśmy do siebie. Jak można uwierzyć, że żyłbym z trzema kobietami?" - pyta Abdul w rozmowie z epoznan.pl. Mężczyzna mówi, że bardzo lubi Poznań i mieszka tutaj od 11 lat. Jest gotowy zacząć pracę w przeciągu 2 tygodni.

  • Aktualizacja
    poniedziałek, 2.06.2025 r., godz. 09.09
    Aktualizacja
    poniedziałek, 2.06.2025 r., godz. 09.09
    Po publikacji, do redakcji zwróciła się żona Abdula Bila: "Nie jestem autorką tego posta i nie mam z nim już żadnego związku. Nie przyznałam się do tego, a twierdzenia o rzekomym 'pogodzeniu się' i 'powrocie do siebie' również są niezgodne z prawdą".

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

Kolejne ostrzeżenie meteo dla części regionu
10℃
2℃
Poziom opadów:
0 mm
Wiatr do:
17 km
Stan powietrza
PM2.5
10.00 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro