Reklama
Reklama

Tragiczny wypadek na budowie na południu Wielkopolski

Zdjęcie ilustracyjne | fot. Przemysław Łukaszyk
Zdjęcie ilustracyjne | fot. Przemysław Łukaszyk

Nie żyje pracownik budowlany.

Do zdarzenia doszło pod Kępnem, w Mianowicach. Jak podaje wlkp24.info, wszystko wydarzyło się na placu budowy. Chwilę przed 12.00 na jednego z pracowników przewróciła się ściana budowanego obiektu. Mimo natychmiastowo rozpoczętej resuscytacji krążeniowo-oddechowej nie udało się przywrócić funkcji życiowych u 56-letniego mężczyzny.

W Sanatorium Bałtyk w Kołobrzegu czas płynie wolniej. Morze, spokój i komfort tworzą przestrzeń, w której naprawdę możesz odpocząć. +48 94 355 34 44, [email protected]
REKLAMA

Trwa wyjaśnianie okoliczności tego zdarzenia. Sprawą zajmują się policjanci pod nadzorem prokuratury, poinformowano też Państwową Inspekcję Pracy.

Maksymalna liczba znaków: 1000
Nie jesteś anonimowy, Twoje IP zapisujemy w naszej bazie danych. Dodając komentarz akceptujesz Regulamin Serwisu

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

22℃
13℃
Poziom opadów:
1.8 mm
Wiatr do:
14 km
Stan powietrza
PM2.5
13.90 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro