Reklama
Reklama

WUP nauczy bezrobotnych autoprezentacji

Umiejętność odpowiedniego prezentowania się podczas rozmowy kwalifikacyjnej oraz w nowym miejscu pracy jest jedną z wielu składowych sukcesu. Z tego powodu, Wojewódzki Urząd Pracy oferuje nowe szkolenia z autoprezentacji.

Warsztaty odbędą się w terminie od 6 do 11 listopada w Centrum Informacji i Planowania Kariery Zawodowej w Poznaniu. Zajęcia "Autoprezentacja - znajdź swoje mocne strony" mają głównie na celu uporządkowanie uczestnikom informacji o swoich kwalifikacjach, umiejętnościach, zdolnościach oraz zainteresowaniach i doświadczeniach życiowych. Uczestnicy spotkań będą mieli także możliwość poznać najnowsze kanony tworzenia życiorysu oraz listu motywacyjnego. Program warsztatów obejmuje także symulację rozmowy kwalifikacyjnej z pracodawcą.

Warsztaty są przeznaczone dla wszystkich osób, które poszukują pracy. W spotkaniach mogą także uczestniczyć osoby, które od dłuższego czasu poszukują pracy i nie zostają zaproszeni na rozmowy kwalifikacyjne. Specjaliści wskażą popełniane błędy i udzielą niezbędnego w tym zakresie wsparcia.

Zapisy na warsztaty będą odbywały się bezpośrednio w Centrum Informacji i Planowania Kariery Zawodowej WUP w Poznaniu przy ulicy Kościelnej 37. Chęć udziału w spotkaniach można także zgłosić pod numerem telefonu 061 846 38 52 lub 061 846 38.

Maksymalna liczba znaków: 1000
Nie jesteś anonimowy, Twoje IP zapisujemy w naszej bazie danych. Dodając komentarz akceptujesz Regulamin Serwisu

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

IMGW znów ostrzega! W niektórych rejonach sytuacja z wczoraj może się powtórzyć
25℃
17℃
Poziom opadów:
3.5 mm
Wiatr do:
17 km
Stan powietrza
PM2.5
11.18 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro