Reklama
Reklama

Hetmańska: samochód w torowisku. Nie kursują tramwaje

fot. Dorota
fot. Dorota

Uruchomiono komunikację zastępczą.

O zdarzeniu informuje nas Czytelnik.

Sanatorium Bałtyk w Kołobrzegu to spokój, morze i komfort. Idealne miejsce na regenerację i odpoczynek. +48 94 355 34 44, [email protected]
REKLAMA

MPK potwierdza. "Około godziny 18:30 samochód osobowy wjechał w torowisko na ulicy Hetmańskiej, tuż przed rondem Starołęka. Ruch tramwajowy został wstrzymany w kierunku ronda Żegrze. W zdarzeniu nikt nie ucierpiał. Na miejscu pracuje między innymi nasz dźwig" - mówi kierownik ruchu CNR MPK.

Linie nr 1, 7 i 11 kursują objazdami. Dla pasażerów uruchomiono komunikację zastępczą "za tramwaj".

  • Aktualizacja
    niedziela, 25.05.2025 r., godz. 20.30
    Aktualizacja
    niedziela, 25.05.2025 r., godz. 20.30
    Koniec utrudnień.

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

Znowu ostrzeżenie meteo dla regionu
16℃
10℃
Poziom opadów:
14.7 mm
Wiatr do:
20 km
Stan powietrza
PM2.5
4.70 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro