Reklama
Reklama

MTP: Targi dla poszukujących pracy

fot. Michał Nadolski
fot. Michał Nadolski

We wtorek odbędą się Europejskie Dni Pracy Poznań 2009. Spotkanie odbędzie się na Terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich. Będzie to okazja, aby zapoznać się z ofertą na polskich i zagranicznych firm a także od razu uczestniczyć w rozmowie kwalifikacyjnej.

Europejskie Dni Pracy Poznań odbędą się już po raz piąty. Impreza finansowana jest ze środków przekazanych przez Komisję Europejską. Targi są częścią projektu realizowanego w wielu miastach Europy. Główna ich ideą jest poprawienie mobilności zawodowej mieszkańców poszczególnych państwa.

Impreza, jak co roku, i tym razem ma charakter targów pracy, podczas których zaprezentuje się 26 wystawców. Wśród nich znajdą się przedstawiciele instytucji samorządowych, Zakładu Ubezpieczeń Społecznych, Narodowego Funduszy Zdrowia, Izby Skarbowej, doradców finansowych oraz potencjalni pracodawcy.

Na miejscu będą także prowadzone rekrutacje do pracy a zainteresowani otrzymają informacje o warunkach życia i pracy w poszczególnych krajach europejskich, będzie można uzyskać poradę doradców zawodowych. Ponadto, na targach odbędą się też warsztaty dla osób chcących założyć własną działalność gospodarczą zarówno w Polsce jak i za granicą. Specjaliści przeprowadzą także spotkania dla osób, którzy chcą starać się o uzyskanie środków z dofinansowania z UE.

Targi rozpoczną się o godzinie 10.00. Na targi będzie można wejść od strony ulicy Śniadeckich. Wystawcy będą stacjonowali w pawilonie 15C.

Maksymalna liczba znaków: 1000
Nie jesteś anonimowy, Twoje IP zapisujemy w naszej bazie danych. Dodając komentarz akceptujesz Regulamin Serwisu

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

1℃
-5℃
Poziom opadów:
0 mm
Wiatr do:
8 km
Stan powietrza
PM2.5
5.85 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro