Reklama

Ważna informacja dla mieszkańców budynków należących do ZKZL!

zdjęcie ilustracyjne | fot. ri z Pixabay
zdjęcie ilustracyjne | fot. ri z Pixabay

Od poniedziałku kończy się sezon grzewczy.

Jak informuje Zarząd Komunalnych Zasobów Mieszkaniowych w Poznaniu - w przyszłym tygodniu zakończy się sezon grzewczy w miejskich budynkach.

Sanatorium Bałtyk w Kołobrzegu to harmonia natury i komfortu. Odzyskaj energię i spokój nad morzem. +48 94 355 34 44, [email protected]
REKLAMA

"Dyspozycję wyłączenia urządzeń dostarczających ciepło do mieszkań otrzymali zarówno operatorzy węzłów cieplnych, jak i firmy obsługujące lokalne kotłownie w komunalnych budynkach"- zapewniono.

Ciepło do miejskich mieszkań przestanie płynąć w dniach do 12 do 15 maja.



Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

Jest ostrzeżenie drugiego stopnia dla całego województwa!
33℃
20℃
Poziom opadów:
0 mm
Wiatr do:
15 km
Stan powietrza
PM2.5
8.20 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro