Reklama
Reklama

W dniu Święta Flagi Rzeczpospolitej agitowali do głosowania na kandydata z PiSu. Rozdawali też flagi narodowe

fot. PiS Poznań Nowe Miasto/Facebook.
fot. PiS Poznań Nowe Miasto/Facebook.

PiS Poznań Nowe Miasto nie traciło czasu.

W piątek z okazji Święta Flagi Narodowej zwolennicy PiS na terenie Poznania rozdawali przechodniom flagi narodowe i przy okazji namawiali do głosowania na kandydata na prezydenta RP z ramienia PiS, Karola Nawrockiego.

- W dniu Święta Flagi Rzeczypospolitej Polskiej, na rynku os. Jagielońskiego w Poznaniu, PIS Nowe Miasto zorganizował akcję rozdawania biało-czerwonych flag, połączoną z zachęcaniem mieszkańców do głosowania na dr Karola Nawrockiego. Inicjatywa została z aprobatą i serdecznością przyjęta przez mieszkańców osiedla. Wszystkim zaangażowanym dziękujemy za udział - poinformował w mediach społecznościowych PiS Poznań Nowe Miasto.



Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

23℃
11℃
Poziom opadów:
0.7 mm
Wiatr do:
9 km
Stan powietrza
PM2.5
18.40 μg/m3
Dobry
Zobacz pogodę na jutro