Reklama

Interwencja policji nad Wartą. Powodem... marker

fot. Straż Miejska Miasta Poznania / FB
fot. Straż Miejska Miasta Poznania / FB

Akt wandalizmu zauważył operator monitoringu.

O sprawie informują strażnicy miejscy. Sytuacja miała miejsce w środę po południu. "Grupa młodych osób spędzała czas nad Wartą, tuż przy samej rzece. Nie byłoby w tym nic niewłaściwego, gdyby jedna z osób nie zaczęła rysować markerami po schodach, na których siedzieli"- relacjonują funkcjonariusze.

Zamelduj się w Poznaniu! Meldunek to nie tylko formalność. Głosuj w wyborach, zyskaj zniżki na parkowanie, komunikację miejską i wiele więcej! Zyskaj realny wpływ na swój fyrtel.
REKLAMA

Operator monitoringu powiadomił policję, która przybyła na miejsce i wylegitymowała sprawczynię. Kobieta została następnie zobowiązana do usunięcia malunków przy funkcjonariuszach, używając wody.

"Niektóre akty wandalizmu mogą wydawać się niewielkie, ale ich konsekwencje mogą być bardzo nieprzyjemne. Dbajmy o nasze Miasto i szanujmy wspólną infrastrukturę"- apelują strażnicy miejscy.

Reklama

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

13℃
6℃
Poziom opadów:
2 mm
Wiatr do:
16 km
Stan powietrza
PM2.5
20.10 μg/m3
Dobry
Zobacz pogodę na jutro