Reklama
Reklama

Przyjechał do Poznania, by spotkać się z kolegą. Po kłótni zaginął. Widziałeś go?

fot. Fundacja Zaginieni
fot. Fundacja Zaginieni

30-latek odwiedził nasze miasto przed miesiącem.

Informację o zaginięciu opublikowała poznańska Straż Miejska na prośbę Fundacji Zaginieni. Jak ustaliliśmy, zaginionego szukają policjanci ze Wschowy w województwie lubuskim. Z ustaleń wynika, że 30-letni Mateusz Myszona 8 marca wyjechał z domu do kolegi w Poznaniu. Tego samego dnia w godzinach popołudniowych poinformował bliskich, że wraca, bo pokłócił się z kolegą. To był ostatni kontakt z mężczyzną.

Z dala od zgiełku codziennego życia, w scenerii nadmorskich plaż, oferujemy pobyty rehabilitacyjne dostosowane do Twoich potrzeb.
REKLAMA

Od ponad miesiąca zaginiony nie skontaktował się z bliskimi, nie zalogował się też w mediach społecznościowych. Mężczyzna w kwietniu skończy 30 lat. Ma około 175 cm wzrostu, niebieskie oczy i włosy w kolorze ciemny blond. Nie ma znaków szczególnych. Wszelkie informacje można przekazywać fundacji lub policjantom pod numerem 112.

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

24℃
14℃
Poziom opadów:
7 mm
Wiatr do:
16 km
Stan powietrza
PM2.5
11.70 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro