Reklama
Reklama

Nie było chętnych na zakup mieszkań przy ul. Grobla

W poniedziałek odbył się przetarg na mieszkania w kamienicy przy ulicy Grobla 4. Nie było jednak chętnych na zakup lokali pomimo, że zostały one dopiero co wyremontowane. Potencjalnych nabywców mogła odstraszyć cena, która wynosiła około 10 tysięcy złotych za metr kwadratowy lokalu.

Wydaje się, że mieszkańcy Poznania nie są zainteresowani zakupem mieszkań w kamienicach. Pomimo dobrej lokalizacji czy wysokiego standardu mieszkań, poznaniacy nie chcieli zainwestować w lokale w kamienicy przy ulicy Grobla 4. Podobna sytuacja miała miejsce podczas przetargu na lokale w kamienicy przy ulicy Wielkiej 11, który odbył się na początku miesiąca.

Przyczyną tak małego zainteresowania jest prawdopodobnie spowolnienie gospodarcze, które nadal jest obecne. Urzędnicy planują więc podczas następnego przetargu obniżyć cenę lokali.

Kolejnyprzetarg na lokale przy ulicy Grobla 4 odbędzie się prawdopodobnie w styczniu. Znacznie wcześnie, bo już 2 listopada, odbędzie się aukcja mieszkań w sąsiedniej kamienicy przy ulicy Grobla 5.

Maksymalna liczba znaków: 1000
Nie jesteś anonimowy, Twoje IP zapisujemy w naszej bazie danych. Dodając komentarz akceptujesz Regulamin Serwisu

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

Burze możliwe jednak do wieczora!
10℃
2℃
Poziom opadów:
0.5 mm
Wiatr do:
18 km
Stan powietrza
PM2.5
6.35 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro