Reklama
Reklama

Agresywny dostawca jedzenia w rękach policjantów

fot. fb / BYŁEM W WOJSKU JESTEM Z TEGO DUMNY
fot. fb / BYŁEM W WOJSKU JESTEM Z TEGO DUMNY

O sprawie zrobiło się głośno w czwartek.

Na instagramowym profilu poznanmoment pojawiły się nagrania, na których widać agresywnego dostawcę jedzenia. Mężczyzna m.in. z pałką teleskopową w ręku miał "terroryzować" przypadkowe osoby. Doszło też do rękoczynów - pobicia przypadkowej osoby. Ostatecznie grupa osób dokonała obywatelskiego zatrzymania agresora i ten trafił w ręce policjantów.

S. U. Bałtyk w Kołobrzegu - wypoczynek i rehabilitacja. Tutaj każdy dzień zaczyna się od szumu fal, uśmiechu personelu i troski o Twoje zdrowie. Sprawdź ofertę na www.subaltyk.pl
REKLAMA

Jak mówi nam mł. insp. Andrzej Borowiak z wielkopolskiej Policji, dostawca został zatrzymany w związku z podejrzeniem popełnienia przestępstwa. - Jest w dyspozycji policjantów, aktualnie trwają przesłuchania osób, w związku z wyjaśnianiem tej sprawy - tłumaczy. Policja zaznacza, że wie tylko o jednej osobie, którą miał pobić mężczyzna.

Gdy pojawią się nowe informacje, przekażemy je na epoznan.pl.

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

14℃
7℃
Poziom opadów:
2.1 mm
Wiatr do:
28 km
Stan powietrza
PM2.5
5.80 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro