Reklama

Staże dla studentów w Urzędzie Miasta

Ruszyła rekrutacja na zimową edycję staży studenckich w Urzędzie Miasta. Dokumenty trzeba składać do 30 października. Zakwalifikowane osoby odbędą trzymiesięczny, płatny staż od grudnia br. do lutego 2010 r.

Stażystą w Urzędzie Miasta może zostać osoba ucząca się na III, IV lub V roku studiów. Oferta jest kierowana w równym stopniu dla osób niepełnosprawnych. Na kandydatów czekają 83 miejsca w 28 wydziałach i biurach urzędu. Osoby chętne do odbycia zimowego stażu muszą studiować kierunki preferowane przez jednostki Urzędu Miasta. Dokładny wykaz oczekiwań wydziałów i biur UMP w tym zakresie można odnaleźć na stronie internetowej magistratu poznan.pl.

Studenci będą odbywać staże na podstawie umowy zlecenie i otrzymają wynagrodzenie. Po zakończeniu pracy w Urzędzie Miasta dostaną też stosowne zaświadczenia. Stażyści zostaną przyjęci na podstawie rozmowy kwalifikacyjnej. Muszą złożyć do 30 października dokumenty aplikacyjne: dokładnie wypełnioną ankietę oraz list motywacyjny. Biuro Podawcze UMP znajduje się w holu jego siedziby, przy placu Kolegiackim 17. Ankietę można ściągnąć ze strony internetowej urzędu poznan.pl, lub odebrać osobiście udając się do UMP. Formularze są dostępne także w uczelnianych biurach karier.

Urząd Miasta Poznania prowadzi staże dla poznańskich studentów od 2003 r. Obecnie przygotowuje się już do jego dwudziestej trzeciej edycji. Do tej pory osób chętnych do odbycia stażu było 14200, a wzięło w nim udział prawie dziesięciokrotnie mniej, bo 1430. Ponad 180 stażystów otrzymało po nim propozycję stałej pracy w Urzędzie Miasta.

Maksymalna liczba znaków: 1000
Nie jesteś anonimowy, Twoje IP zapisujemy w naszej bazie danych. Dodając komentarz akceptujesz Regulamin Serwisu

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

9℃
0℃
Poziom opadów:
0 mm
Wiatr do:
17 km
Stan powietrza
PM2.5
31.30 μg/m3
Dobry
Zobacz pogodę na jutro