Reklama
Reklama

Studentka UE laureatką międzynarodowego konkursu

Studentka z Uniwersytetu Ekonomicznego jest jedną z laureatów konkursu Vision 2025. Jej praca okazała się jedną z sześciu najlepszych spośród 94 zgłoszeń pochodzących z Polski, Czech oraz Słowacji.

Penta Investments - środkowoeuropejska grupa inwestycyjna - ogłosiła listę laureatów konkursu dla studentów Vision 2025. Jury nagrodziło sześć prac spośród 94 zgłoszeń. W gronie zwycięzców znalazły się prace dwóch studentek z Polski. Jedną z nich jest Ewa Chomicz z Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu.

Konkurs Vision 2025 jest organizowany przez Penta Investments w celu nagrodzenia prezentowanego przez młodych ludzi nowatorskiego sposobu myślenia na temat biznesu i spraw życia społecznego. Szósta edycja konkursu objęła trzy kategorię tematyczne: "Rozwój wzorców zachowań konsumentów w Europie Środkowej", "Jak będzie kształtować się rola Państwa w krajach Grupy Wyszechradzkiej w świetle kryzysu finansowego" oraz "Perspektywy rozwoju rynku nieruchomości w przyszłości". Prace zostały ocenione pod kątem innowacyjności, kreatywności i spójności poglądów młodych ludzi.

Nagrody zostaną wręczone zwycięzcom na początku listopada w Pradze.

Maksymalna liczba znaków: 1000
Nie jesteś anonimowy, Twoje IP zapisujemy w naszej bazie danych. Dodając komentarz akceptujesz Regulamin Serwisu

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

8℃
0℃
Poziom opadów:
0 mm
Wiatr do:
17 km
Stan powietrza
PM2.5
12.46 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro