Reklama
Reklama

Sezon targów rozpoczęty!

fot. archiwum

W najbliższych dniach czeka nas prawdziwy wysyp atrakcji na Międzynarodowych Targach Poznańskich. Już w piątek rusza kolejna edycja Poznań Game Arena, ale to dopiero początek targowego sezonu!

Po wakacyjnej przerwie Międzynarodowe Targi Poznańskie wracają do pracy. Choć już w ubiegłym miesiącu odbywały się imprezy związane z żywnością, dopiero teraz możemy mówić o prawdziwej eksplozji atrakcji dla Poznaniaków.

Na Game Arena wybierają się wszyscy pasjonaci gier wszelkiego typu. Zaraz po tej imprezie na miejsce konsol i komputerów wejdą przedstawiciele różnorakich państw, regionów ibiur turystycznych. Już 21 października rozpoczynają się 3 imprezy związane z turystyką: Discover Poland, Invest - Hotel oraz Tour Salon. Na stoiskach wysłannicy miast i miasteczek będą nas zachęcać do odwiedzenia ich regionu.

Po zakończeniu turystycznego szaleństwa MTP zawładną hobbyści. Wszystko za sprawą Salonu Modelarstwa HOBBY (już od 24 października).

Poza wymienionymi wyżej targami do końca roku odbędzie się ich jeszcze 10. Do cieszących się największą popularnością należą Festiwal Sztuki i przedmiotów Artystycznych (startuje 4 grudnia) oraz Boat Show (już od 6 listopada).

Reklama
Maksymalna liczba znaków: 1000
Nie jesteś anonimowy, Twoje IP zapisujemy w naszej bazie danych. Dodając komentarz akceptujesz Regulamin Serwisu

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

Turkusowa woda w pilskim kąpielisku
31℃
19℃
Poziom opadów:
0.1 mm
Wiatr do:
10 km
Stan powietrza
PM2.5
18.57 μg/m3
Dobry
Zobacz pogodę na jutro