Reklama
Reklama

Tramwaj najlepszym środkiem transportu dla studentów?

We wtorek kolejny dzień akcji Telewizji WTK "Studiujesz, sprawdź gdzie". Tym razem do studia telewizji zaproszony został rektor Akademii Sztuk Pięknych. W ramach akcji sprawdzaliśmy tym razem, czym podróżują na zajęcia studenci. Zapraszamy wszystkich do udziału w naszej sondzie.

Jak się okazuje studenci w naszym mieście najczęściej podróżują tramwajami i autobusami. Pojazdy MPK od początku października przeżywają prawdziwe oblężenie. Niewielu studentów może sobie pozwolić na dojazd na uczelnie samochodem lub taksówką.

Studenci chwalą sobie, że tramwaj jest najszybszym środkiem komunikacji. Jadąc na zajęcia nie muszą martwić się o stanie w uciążliwych korkach ulicznych. Wielu jednak podkreśla, że jazda samochodem jest bezpieczniejsza, szczególnie wieczorem.

Studenci narzekają, że do uczelni, które znajdują się na obrzeżach miasta, trudno dojechać. Młodzież musi często się przesiadać. Dlatego większość z nich decyduje się na zakup KOM Karty. Dzięki biletom sieciowym mogą przesiadać się na wszystkie pojazdy MPK i nie martwić się o czas stania w korkach ulicznych.

Zachęcamy do udziału w naszej sondzie i wskazanie nam, czym studenci mieszkający w Poznaniu najczęściej dojeżdżają na uczelnie.

Czym najczęściej studenci dojeżdżają na uczelnie?

  • 0%
  • 0%
  • 0%
  • 0%
  • 0%
Maksymalna liczba znaków: 1000
Nie jesteś anonimowy, Twoje IP zapisujemy w naszej bazie danych. Dodając komentarz akceptujesz Regulamin Serwisu

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

27℃
14℃
Poziom opadów:
0.2 mm
Wiatr do:
17 km
Stan powietrza
PM2.5
9.59 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro