Reklama

Ominął pojazdy oczekujące przed przejazdem kolejowym. Będzie odpowiadał przed sądem

fot. KPP Ostrzeszów
fot. KPP Ostrzeszów

Za trzy wykroczenia.

W czwartek na ul. Grabowskiej w Ostrzeszowie policjanci drogówki zatrzymali do kontroli samochód marki Ford.

Sanatorium Bałtyk w Kołobrzegu to harmonia natury i komfortu. Odzyskaj energię i spokój nad morzem. +48 94 355 34 44, [email protected]
REKLAMA

"Powodem kontroli było popełnienie przez kierującego wykroczenia polegającego na ominięciu pojazdów oczekujących na otwarcie ruchu na przejeździe kolejowym. Ponadto po zatrzymaniu pojazdu okazało się, że mężczyzna nie korzystał z pasów bezpieczeństwa, a sprawdzenie 35-letniego mieszkańca gm. Doruchów w policyjnym systemie pozwoliło na ujawnienie, że kierował on pojazdem nie posiadając do tego uprawnień"- informuje asp. sztab. Magdalena Hańdziuk, oficer prasowy policji w Ostrzeszowie.

"Z kontroli sporządzono dokumentację celem skierowania przeciwko sprawcy wykroczeń wniosku o ukaranie do sądu"- dodała.

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

33℃
20℃
Poziom opadów:
0 mm
Wiatr do:
15 km
Stan powietrza
PM2.5
9.60 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro