Reklama
Reklama

Znowu "kręcą" w Poznaniu popularny policyjny program. Mundurowi apelują

fot. Policja
fot. Policja

Kierowcy mogą w tym tygodniu natknąć się na policjantów drogówki w towarzystwie kamer.

- Przez cały tydzień policjantom Wydziału Ruchu Drogowego w codziennej służbie towarzyszy ekipa filmowa popularnego programu telewizyjnego - informuje poznańska Policja. - Uchwycone podczas nagrań zdarzenia i zachowania kierowców pozwalają zobaczyć z innej perspektywy niebezpieczne sytuacje na drodze, dają także szanse uczyć się na błędach innych. Wszystko po to, aby edukować użytkowników dróg w zakresie bezpieczeństwa - dodaje.

Zimowe ferie nad Bałtykiem w Linea Mare 5* w Pobierowie: ciepły basen, sauny i SPA, komfortowe pokoje oraz CODZIENNE, tematyczne animacje dla dzieci. Rezerwuj wcześniej i złap termin
REKLAMA

- Scenariusz pisze samo życie i kierujący poruszający się po naszych drogach. A skoro już mowa o bezpieczeństwie - dzisiejsze prognozy nie pozostawiają złudzeń. Popołudnie może przynieść trudne warunki na jezdni - ślisko, mokro i niebezpiecznie. Apelujemy do wszystkich - noga z gazu. Dbajcie o siebie innych na drodze!

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

Jest ostrzeżenie IMGW pierwszego stopnia. Również dla Poznania
2℃
0℃
Poziom opadów:
0.1 mm
Wiatr do:
25 km
Stan powietrza
PM2.5
13.10 μg/m3
Dobry
Zobacz pogodę na jutro