Reklama

Poznań jednym z najlepszych miejsc do odwiedzenia w 2025 roku. Prezydent 'serdecznie zaprasza'

zdjęcie ilustracyjne, archiwum | fot. Łukasz Kędziora
zdjęcie ilustracyjne, archiwum | fot. Łukasz Kędziora

Poznań został wyróżniony przez firmę Skyscanner jako jedno z najlepszych miejsc do odwiedzenia w 2025 roku.

O sukcesie Poznania w mediach społecznościowych informuje prezydent Jacek Jaśkowiak. "Nasze piękne miasto uplasowało się na drugim miejscu w rankingu budżetowych destynacji, które warto wziąć pod uwagę podczas planowania wycieczek. Oprócz Poznania na liście znalazły się m.in. Brema, Sarajewo i Mediolan!"- przekazuje.

"Wyremontowane centrum Poznania oraz Stary Rynek już w zeszłym roku przyciągały tłumy turystów. Jeśli ktoś jeszcze nie miał okazji zobaczyć nowego oblicza Poznania, to najwyższy czas, by to nadrobić! Okazji do odwiedzin w 2025 roku nie zabraknie - przed nami Impact CEE, Pyrkon, Bittersweet Music Festival, Malta Festival i wiele innych ciekawych wydarzeń"- wymienia prezydent. "Serdecznie zapraszam do Poznania"- kończy.

Skyscanner przeanalizował preferencje turystów przy wyborze wakacyjnych kierunków, uwzględniając przede wszystkim ceny. W efekcie powstała lista budżetowych destynacji na 2025 rok, na której znalazł się także Poznań.


Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

3℃
-4℃
Poziom opadów:
0 mm
Wiatr do:
15 km
Stan powietrza
PM2.5
48.00 μg/m3
Umiarkowany
Zobacz pogodę na jutro