Ruszyły wyburzenia przy kolejnym centrum handlowym w Poznaniu
Dodano 3 godziny temu
Górczyńskie Centrum Handlowe ma przejść metamorfozę.
Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami, ruszyły prace przy przebudowie centrum handlowego przy ulicach Głogowskiej / Winklera na Łazarzu. Głos Wielkopolski podaje, że teren został oznaczony jako plac budowy, a na miejscu pojawił się ciężki sprzęt.
Właścicielem obiektu jest Kaufland i wiadomo, że na pewno sklep tej sieci znajdzie się w nowej odsłonie tego miejsca. Jesienią właściciel wyjaśniał nam, że "planuje przebudowę nieruchomości w celu dostosowania jej do cenionego przez klientów standardu, stając się tym samym nowym operatorem spożywczym w tej lokalizacji".
Kiedy miejsce zostanie otwarte w nowej odsłonie? Tu szczegółów wciąż brak. Wiadomo jednak, że budynek nie zostanie wyburzony, a przebudowany i nadbudowany.