Reklama
Reklama

Trzecia edycja Art and Fashion w Starym Browarze

Miś Misza fot. dr Robert Maślak
Miś Misza fot. dr Robert Maślak

W Poznaniu trwa prawdziwa uczta dla miłośników mody, a zarazem ważne wydarzenie na styku sztuki i gospodarki. Od 6 do 17 października w Starym Browarze odbywa się już trzecia edycja festiwalu Art and Fashion.

W zamyśle organizatorów, festiwal Art and Fashion to dwie płaszczyzny dialogu: pomiędzy twórcą dojrzałym a tym kształtującym się oraz pomiędzy artystami, a odbiorcami sztuki. Jest to pierwsze w Polsce wydarzenie prezentujące różnorodne aspekty przemysłu mody, włączając także jej oblicze "bez makijażu", czyli to, co znajduje się za kulisami.

W ramach festiwalu, w Atrium Starego Browaru trwają już otwarte warsztaty dla młodych projektantów, którzy szyją pod okiem profesjonalistów. Muszą jedynie przynieść własny materiał. W ramach warsztatów Art and Fashion można też nauczyć się wytwarzania biżuterii z papieru i posłuchać wykładów. 17 października odbędzie się wielka gala i pokaz mody. Wstęp na imprezę jest bezpłatny.

Ci, którzy nie interesują się modą w zakresie projektowania, ale podążają za trendami znajdą na festiwalu coś dla siebie. reStyle to otwarte i bezpłatne konsultacje z zakresu mody i urody. Styliści będą odbywać z zainteresowanymi indywidualne rozmowy podczas których pomogą dobrać ubrania do sylwetki, a takżewybrać odpowiedniąkolorystykę. Konsultacje odbywają się w wybranych sklepach Starego Browaru.

Na początku tego roku festiwal Art & Fashion Festival został wyróżniony nagrodą "Doskonałość Mody Twojego Stylu" w kategorii "Najważniejsze Polskie Wydarzenie Fashion w roku 2008".

Maksymalna liczba znaków: 1000
Nie jesteś anonimowy, Twoje IP zapisujemy w naszej bazie danych. Dodając komentarz akceptujesz Regulamin Serwisu

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

17℃
6℃
Poziom opadów:
0 mm
Wiatr do:
13 km
Stan powietrza
PM2.5
1.98 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro