Reklama
Reklama

Tragedia na prywatnej posesji. Bus przygniótł mężczyznę

zdjęcie ilustracyjne, archiwum | fot. Przemysław Łukaszyk
zdjęcie ilustracyjne, archiwum | fot. Przemysław Łukaszyk

W powiecie nowotomyskim.

O tragicznym zdarzeniu, do którego doszło około godziny 13 na prywatnej posesji w miejscowości Przyprostynia, informuje portal nowytomysl.naszemiasto.pl. Jak ustalono, wypadek wydarzył się podczas załadunku busa na lawetę. Mężczyzna został przygnieciony przez pojazd.

Studiujesz? Chcesz poznać pracę dla miasta? Urząd Miasta Poznania przyjmuje zgłoszenia na 4-miesięczne płatne staże. Aplikuj do 16 czerwca!
REKLAMA

"Na ulicy Prandoty w Przyprostyni, na terenie prywatnej posesji, doszło do nieszczęśliwego wypadku. 32-letni mieszkaniec powiatu nowotomyskiego został przyduszony przez busa. W momencie zdarzenia nikogo nie było w domu. Gdy rodzina znalazła mężczyznę, natychmiast wezwano lekarza, który stwierdził zgon 32-latka" - wyjaśnia w rozmowie z lokalnym portalem oficer prasowa nowotomyskiej policji mł. asp. Maja Pietruńko.

W zdarzeniu wykluczono udział osób trzecich.

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

25℃
15℃
Poziom opadów:
10.1 mm
Wiatr do:
28 km
Stan powietrza
PM2.5
9.70 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro